• Noclegi w domku

Wiosna 2022 - Remont domku drewnianego

Wiosna 2022 - Remont domku drewnianego

Remont domku drewnianego. Wyposażyliśmy go w kuchnie. Jest teraz samodzielnym domkiem. Rok wcześniej wyremontowana łazienka.

Wiosna 2022

Czas wiosny 2022 roku był dla nas naprawdę produktywny! Chcemy się rozwijać i oferować naszym Gościom doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku, dlatego zdecydowaliśmy się na remont naszego drewnianego domku! Postaraliśmy się, aby był on nie tylko piękny, ale i niezwykle funkcjonalny - zdecydowaliśmy się więc na wzbogacenie go o aneks kuchenny, który posiada wszystkie najważniejsze do przygotowywania posiłków akcesoria. Tak wyposażony domek jest teraz samodzielnym miejscem noclegowym, który czeka na spragnionych odpoczynku wśród natury Gości. Zapraszamy!

Działaliśmy nie tylko wiosną!

Dokładnie! Rok wcześniej, kiedy okolice Bora Zdrój pokryły się białą pokrywą zimnego puchu, my ostro działaliśmy także z innym pomieszczeniem. Dokładnie chodzi nam o łazienkę w naszym drewnianym domku. Ta również została bowiem solidnie wyremontowana – teraz jest piękna i funkcjonalna. Z pewnością docenią to nasi przyszli Goście. Gorący prysznic po wielogodzinnym grzybobraniu bądź innych atrakcjach to prawdziwa przyjemność!